Franz Xaver Weidinger *
(Ried 1890-1972 Bad Ischl) "Seelandschaft", rechts oben signiert F. X. Weidinger, Aquarell auf Karton, Blattgröße ca. 20 x 30 cm
Expert: Christian Wiesinger
24.07.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Franz Xaver Weidinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.07.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.07. - 24.07.2013 |